عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: مردم در حال قضاوت رفتار دولت هستند و آقایان پس از ۴ سال این روزها پروژه‌های نیمه تمام را افتتاح می‌کنند که غیر از سلب اعتماد مردم هیچ اثر مثبت انتخاباتی ندارد.

لطف الله فروزنده عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به افتتاح پروژه‌های نیمه تمام توسط دولت در روزهای منتهی به انتخابات اظهار داشت: این یک رفتار انتخاباتی روشن است، مردم در حال قضاوت رفتار دولت هستند و آقایان پس از ۴ سال این روزها پروژه‌های نیمه تمام را افتتاح می‌کنند که غیر از سلب اعتماد مردم هیچ اثر مثبت انتخاباتی ندارد.

وی همچنین در خصوص پخش ضبطی مناظره های تلویزیونی گفت: مناظره‌ها حتما باید به صورت زنده پخش شود، این حق مردم است و باعث می‌شود مردم در بهتر بتوانند کاندیدا اصلح را تشخیص دهند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: روحانی و جهانگیری تمام قد عرصه انتخابات حاضر شده‌اند و باید پرسید که چرا نگران پخش زنده مناظره ها هستند، اگر دولت به وعده‌های خود عمل کرده دیگر نباید نگران پخش زنده مناظرات باشد چرا که مردم نمی‌توانند بپذیرند دولت مستقر حاضر نباشد در مناظره های زنده شرکت کند.

فروزنده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “اخیرا مسئولان دولتی دلیل عدم پخش زنده مناظره ها را مباحث امنیتی عنوان کرده‌اند” اظهار داشت: این بهانه مسئولان دولتی برای فرار رو به جلو است؛ ملت ما همیشه نشان داده‌اند که افراد هوشمندی هستند و ما دیدیم که شورای نگهبان نتایج را هم اعلام کرد و هیچ بحثی انجام نشد، پخش زنده مناظره ها باعث پرشور شدن انتخابات می‌شود و برگزاری پرشور انتخابات خود یک پشتوانه امنیتی برای کشور محسوب می‌شود و قدرت نرم جمهوری اسلامی است.

وی در پایان گفت: بنیان استدلال‌های مسئولان دولتی برای این اقدام اشتباه است و به نظرم ستاد انتخابات باید هر چه زودتر این مصوبه را لغو کند تا هم باعث پرشور شدن انتخابات شود و هم آبروی خود را بخرد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۷

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100