طی چند روز گذشته پخش شایعات دروغ در بین مردم درگز باعث ترس و وحشت تعدادی از شهروندان درگزی شد. به گزارش ندای گناباد به نقل از صبح توس، طی هفته گذشته پخش شایعاتی دروغ در سطح شهر درگز در خصوص وجود یک اژده ها در اطراف شهر باعث ایجاد ترس و نگرانی بین مردم […]

طی چند روز گذشته پخش شایعات دروغ در بین مردم درگز باعث ترس و وحشت تعدادی از شهروندان درگزی شد.

به گزارش ندای گناباد به نقل از صبح توس، طی هفته گذشته پخش شایعاتی دروغ در سطح شهر درگز در خصوص وجود یک اژده ها در اطراف شهر باعث ایجاد ترس و نگرانی بین مردم شهرستان شد.

این شایعه  به این شکل است که یک  چوپان در نزدیکی روستای کماچخور در حال چرای گوسفندانش بوده که ناگهان سنگی تکان می خورد و اژده هایی از زیر آن خارج می شود و موجب وحشت وی می شود .

این شایعه چنان در بین مردم پیچیده که بعضی از شهروندان در فضای مجازی هم به نشر آن پرداخته اند و عده ای هم برای پیدا کردن آن راهی بیابانهای اطراف شهر شده اند.

نور پور مسئول آتش نشانی درگز ساعاتی پیش در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص گفت: متاسفانه این شایعه  از چند روز قبل در سطح شهر پخش شده است و معلوم نیست این شایعات از کجا سرچشمه می گیرد.

وی از مردم خواست به این شایعات بی پایه و اساس توجه نکنند.

روابط عمومی اداره محیط زیست در تماس تلفنی این شایعه را تکذیب کرد و افزود: بسیاری از مردم در روزهای گذشته با این اداره تماس گرفته اند.

وی افزود:مردم نگران نباشند چرا که در درگز همچین حیوانی وجود ندارد.

 انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۷

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100