همزمان با میلاد امام رضا(ع):

با حضور سرهنگ خویشاوندی معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع) و مسئولین شهرستان، سه حوزه و چهار پایگاه مقاومت بسیج بهمراه یک سالن فرهنگی به بهره برداری رسید.

به گزارش ندای گناباد، مهدی خویشاوندی صبح امروز در مراسم آغاز بهره‌برداری از حوزه مقاومت شهید باهنر گناباد اظهار داشت: هدف اصلی سپاه، پاسداری از انقلاب و حفظ امنیت در جامعه است که در کنار آن به موضوعات فرهنگی و عمرانی نیز توجه می‌شود.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی، وجود امنیت در ایران را موهبتی الهی و نتیجه بیداری نیروهای انقلاب دانست و متذکر شد: شرایط به گونه‌ای است که در حال حاضر در کشورهای همجوار حتی یک نقطه امن وجود ندارد.

 

سرهنگ ابراهیم‌زاده نیز در این مراسم گفت:به جز حوزه مقاومت اداری شهید باهنر، افتتاح حوزه مقاومت امام سجاد(ع)کاخک و امام حسن مجتبی(ع) بیمرغ و نیز پایگاههای مقاومت بسیج شهید عصاریان و شهید مفتح گناباد،شهید دانشفر مند و علامه بهلول بیلند و نیز کتابخانه حوزه مقاومت امام حسین(ع) بیدخت در دستور کار قراردارد.

 

وی ادامه داد: برای ساخت این پروژه‌ها،حدود ۷ میلیارد ریال اعتبار شده که از اعتبارات جاری سپاه و مشارکت‌های مردمی تامین شده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه گناباد بابیان اینکه برای ساخت حوزه مقاومت شهید باهنر، ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار تامین شده است، متذکر شد: ۹۰۰ میلیون ریال از اعتبارات سپاه و بقیه از مشارکت‌های مردمی تامین شده است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۱

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100