رئیس شورای شهر درگز گفت: ما از مسئولین دولتی و نماینده شهرستان درخواست مساعدت و کمک مالی برای حل مشکل حقوق پرسنل شهرداری را داریم.

 به گزارش صبح توس به نقل از درگزخبر، به دلیل نبود اعتبارات، پرسنل خدماتی شهرداری درگز حدود ۳ ماه است که هیچگونه حقوق دریافتی نداشته‌اند و به شدت درگیر مشکلات معیشتی شده‌اند.

این تاخیر پرداخت حقوق کارکنان شهرداری موجب خلل در انگیزه کاری آنها شده است و اغلب آنها با دست فروشی و سایر معاملات به تامین مایحتاج خانواده خود بر آمده‌اند.

متاسفانه خبرهایی نیز حاکی از احتمال اجتماع اعتراض‌آمیز پرسنل خدماتی شهرداری درگز، در صورت عدم پرداخت حقوق‌، در شبکه‌های اجتماعی شهرستان، وجود دارد.

موضوع تاخیر پرداخت حقوق پرسنل شهرداری تا آنجا پیش رفته است؛ که حتی حجت السلام حسین ملکی امام جمعه شهرستان درگز نیز در خطبه‌های نماز جمعه چند روز گذشته(۱۷دی) نیز در این خصوص مطالبی را بیان نموده بود و خواستار رسیدگی هر چه زودتر مسئولان به این امر شده بود.

توحید غلامی رئیس شورای شهر درگز نیز در تشریح این مشکل گفت: حدود ۳ ماه حقوق‌ پرسنل خدماتی و ۲ ماه پرسنل اداری شهرداری درگز عقب افتاده است.

وی افزود: در گذشته کمک‌های دولتی برای پرداخت حقوق پرسنل شهرداری وجود داشت که متاسفانه اخیرا آنها نیز قطع شده است.

رئیس شورای شهر درگز خاطر نشان کرد: شهرداری درگز به دلیل نداشتن زمینه‌های درآمدی نظیر نبود ساخت و ساز، قادر به تامین حقوق کارکنان خود نیست.

وی افزود: ما از مسئولین دولتی و نماینده شهرستان درخواست مساعدت و کمک مالی برای حل مشکل پرداخت حقوق‌های عقب افتاده پرسنل شهرداری را داریم.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۸

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100