امام جمعه گناباد:

امام جمعه گناباد گفت: تحریم‌های گسترده و جدید آمریکا علیه ایران از یک سو نشانه بدعهدی آنها و از سوی دیگر به‌ دلیل مقاومت در اعماق سوریه است.

به گزارش ندای گناباد، حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه گفت: آمریکایی‌ها احساس کرده‌اند که ایران به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده و تصور می‌کنند که با این تحریم‌ها می‌توانند ایران اسلامی را وادار به عقب‌نشینی و یا میان مسوولان اختلاف ایجاد کنند.
وی با اشاره به نشست رئیس جمهور و سپاه ، تقدیر از نقش سپاه در مبارزه با تروریست‌ها را نشانه اتحاد و همدلی در مسیر راه شهدا و اطاعت از رهبری دانست و افزود: تا زمانی که وحدت و اتحاد سرلوحه مسئولین باشد آمریکا نخواهد توانست در مورد ایران به هدف خود برسد.
خطیب جمعه گناباد با اشاره به پنجم مرداد سالگرد اقامه اولین نماز جمعه تهران ادامه داد: نماز جمعه کانون وحدت و دعوت به تقواست.
صادقی با تجلیل روز کارآفرینی اظهار داشت: کلاس‌های حرفه‌آموزی خدمت بسیار زیادی به اشتغال و تولید می‌کند به طوریکه درصد زیادی از کارآموزان فنی و حرفه‌ای جذب کار می‌شوند.
امام جمعه گناباد باتشکر ازشرکت‌کنندگان در مراسم نکوداشت ناشرالاسلام مدنی گفت: مردم قدرشناس علمای خود هستند و به همین دلیل سنگ تمام را برای بزرگداشت ناشرالاسلام مدنی گذاشتند.
صادقی‌نسب با اشاره به هفته کرامت، اهمیت نماز اول وقت، کسب روزی حلال، مصرف به اندازه، خودداری و صبر در برابر محرمات و پرهیز از غش کاری را از رهنمودهای امام رضا(ع) دانست و گفت: امیدوارم خداوند توفیق عمل به دستورات معصومین عطا کند./به نقل از فارس

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۲

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100