امام جمعه گناباد:

امام جمعه گناباد گفت:فرهنگ عاشورایی «هیهات من‌الذله» در ایران اسلامی حاکم است و تا وقتی این فرهنگ عاشورایی در ایران زنده است و در خون جوانان آن میجوشد،ملت ایران سر تسلیم مقابل این زورگویی ها فرود نخواهد آورد.

به گزارش ندای گناباد ، حجه الاسلام صادقی امام جمعه محترم گناباد در خطبه های نمازجمعه این هفته گفت: هیئت‌های مذهبی و برگزارکنندگان مراسم عزاداری محرم، باید فرصت کافی را برای سخنرانی مذهبی اختصاص دهند، چراکه عزاداری همراه با سخنرانی موجب شناخت و ایجاد معرفت نسبت به اهل‌بیت(ع) خواهد شد.

وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ماه محرم افزود:هشت سال دوران دفاع مقدس به ما درس ایثار و ولایت در مکتب عاشورا را آموخت و نشان داد که تا وقتی ملت ما حسینی باشد،از تهدیدات و جنجال های هیچ زورگویی نمی هراسد .این هفته  زمان مناسبی برای آشنا شدن نسل جوان با قهرمانان و رزمندگانی است که نماد اخلاق، شجاعت، ایثار و فداکاری در راه دین بودند.

امام جمعه گناباد در مورد اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد:  ترامپ و همه هم‌پیمانانش بدانند که فرهنگ عاشورایی «هیهات من‌الذله» در ایران اسلامی حاکم است و تا وقتی این فرهنگ عاشورایی در ایران زنده است و در خون جوانان آن میجوشد،ملت ایران سر تسلیم مقابل این زورگویی ها فرود نخواهد آورد.

حجت الاسلام صادقی در پایان از مواضع قاطع رئیس جمهور محترم که با سخنرانی خود در سازمان ملل مقابل زیاده خواهی های آمریکا ایستاد، تقدیر و تشکر نمود.

 

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۶

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100