نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: بر اساس آمارهایی که از نظرسنجی‌ها اعلام می‌شود، آراء آقای روحانی نسبت به سه سال و نیم گذشته بسیار ریزش داشته و باید ببینیم آیا در این دوره مردم از روحانی استقبال می‌کنند یا نه.

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس نهم در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به احتمال تک دوره‌ای بودن حسن روحانی اظهار داشت: هر رئیس جمهوری پس از اتمام دوره چهار ساله خود باید جوابگوی عملکرد دولتش باشد.

وی افزود: اگر رئیس جمهوری از نظر مردم خوب عمل کرده باشد، مردم مسلما به او رای می‌دهند اما این چیزی که به عینه دیده می‌شود و در بین مردم نمود پیدا کرده است، حکایت از نارضایتی جامعه از عملکرد حسن روحانی دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: دولت آقای روحانی به وعده‌هایی که داده بود عمل نکرده و این نیست که بگوییم چون دولت‌های قبلی هشت ساله بوده‌اند پس این دولت‌ هم باید هشت ساله باشد.

کوثری با تاکید بر اینکه مردم با توجه به شناختی که از دولت‌ها پیدا می‌کنند در انتخابات رای می‌دهند ادامه داد: بر اساس آمارهایی که از نظرسنجی‌ها اعلام می‌شود، آراء آقای روحانی نسبت به سه سال و نیم گذشته بسیار ریزش داشته و باید ببینیم آیا در این دوره مردم از روحانی استقبال می‌کنند یا نه.

وی با اشاره به پیش‌بینی‌های صورت گرفته در خصوص دو دوره‌ای شدن انتخابات گفت: این احتمال بسیار زیاد است، اما با توجه به عملکرد دولت شاید در همان مرحله اول نتیجه انتخابات مشخص شود، به هر حال این مردم هستند که در نهایت مشخص می‌کنند چه کسی در ۴ سال آینده در راس هیئت وزیران بنشیند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۸

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100