صبح امروز صورت گرفت:

مردم گناباد همزمان با اربعین حسینی به یاد راهپیمایان نجف تا کربلا، مسافت ۲۳ کیلومتری گناباد تا مزار امام‌زاده سلطان محمد کاخک را برای اینکه گوشه‌ای از عشق و ارادت خود را به سرور آزادگی و مردانگی حسین بن علی نشان دهند،پیمودند.

به گزارش ندای گناباد و به نقل از خبرگزاری فارس ، صبح امروز مردم گناباد همزمان با اربعین حسینی به یاد راهپیمایان نجف تا کربلا، مسافت ۲۳ کیلومتری گناباد تا مزار امام‌زاده سلطان محمد کاخک  را برای اینکه گوشه‌ای از  عشق و ارادت خود را به سرور آزادگی و مردانگی حسین بن علی نشان دهند.

این راهپیمایی نه سن و سال می‌شناسد نه مقام و منزلت اداری و اجتماعی، از کودکان در آغوش مادر تا زنان و مردان پا به سن گذشته تا امام جمعه گناباد، فرماندار و فرمانده سپاه، ر‌ئیس دادگستری فرمانده انتظامی در این همایش بزرگ نقش آفرینی می کنند تا روزی به یاد ماندنی رقم بخورد.

تخمین جمعیت شرکت کننده در این. همایش سخت است اما انگار یک صف متراکم به طول بیست چهار کیلومتر ایجاد شده، در مسیر گناباد تا کاخک، ۱۲ موکب، کار پذیرایی عزاداران حسینی را انجام می‌دهند و هماهنگی این امور را ناحیه مقاومت سپاه انجام داده است.

 

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۵

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100