امام‌جمعه گناباد:

امام‌جمعه گناباد گفت: شرکت منسجم مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک گفتن به حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، مایه امیدواری ملت فلسطین، وحشت صهیونیست‌ها و بیداری جهان اسلام است.

به گزارش ندای گناباد، حجت‌الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه‌های امروز نماز جمعه گناباد گفت: در شرایط کنونی از اسرائیل جنایتکار و آمریکای جهان خوار ظالمی بدتر در جهان وجود ندارد چراکه آنان در پیش چشم مدعیان حقوق بشر بیش از ۶۰ سال جز کشتار و آوارگی کارنامه‌ای در فلسطین ندارند.

وی افزود: شرکت منسجم مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک گفتن به حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، مایه امیدواری ملت فلسطین، وحشت صهیونیست‌ها و بیداری جهان اسلام است.

حجت‌الاسلام صادقی به پاسخ کوبنده موشکی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص اقدامات کور تروریستی در مجلس و حرم امام اشاره و تصریح کرد: اقدام سپاه پاسداران از یک‌سو باعث شور و شادی و غرور در میان اقشار مختلف مردم شد و از سوی دیگر این عملیات غرورآفرین اقتدار سپاه پاسداران را به جهانیان نشان دارد که توانستند از فاصله ۷۰۰ کیلومتر ستاد فرماندهی داعش را در کنار نیروهای آمریکایی در هم بکوبند.

وی قدرت‌نمایی سپاه پاسداران را  تیری بر قلب حامیان و اربابان داعش یعنی اسرائیل، آمریکا و عربستان دانست و خاطرنشان کرد: اقدام سپاه پاسداران به تعبیر مقام معظم رهبری سیلی محکمی بود که فرصت هرگونه فکر تصمیم‌گیری و عکس‌العمل را از آن‌ها گرفت چراکه آن‌ها تاکنون موشک‌های ایرانی را ماکت و بی‌خاصیت معرفی می‌نمودند اما در این اقدام اخیر آن‌ها با چشم‌های ناپاک خود، اشراف اطلاعاتی، اقتدار و نقطه زنی موشک‌های تولید ایران را مشاهده کردند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۰

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100