بدون حضور خبرنگاران،

بنا بر شنیده ها دیروز سه‎شنبه ۱۵ اردیبهشت مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی در سکوت رسانه ای به گناباد آمد و با حضور در فرمانداری سرپرست جدید اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی را معرفی کرد.

به گزارش ندای گناباد، بعد از تغییر روسای ادارات ثبت اسناد، برق و تأمین اجتماعی،‌ دیروز به گزارش سایت گناباد ۲۰، «سیدحسن شریفی مقدم» بخشدار شهر کاخک به سمت سرپرستی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی منصوب شد.

بر اساس این گزارش،‌ جلسه تودیع و معارفه رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی با حضور مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی در سکوت رسانه ای (دیروز ۱۵ اردیبهشت) در محل فرمانداری گناباد برگزار شده است.

نکته قابل تأمل در این سیاست فرماندار، عدم دعوت از خبرنگاران و تغییرات روسای ادارت بدون حضور اصحاب رسانه می باشد. امید است فرماندار گناباد نسبت به تغییر این سیاست خود اقدام شایسته را انجام دهند.

به گزارش گناباد ۲۰، نزدیک به یکسال پیش ۶خرداد۹۲ بود که با رفتن افرادی از اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی گناباد،  سیدجعفر احمدی به عنوان سرپرست  منصوب شد.

دیروز ۱۵ اردیبهشت هم با سفر چراغ خاموش مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی سیدحسن شریفی به عنوان سرپرست اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی گناباد معرفی شد.
سرپرست اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان گناباد منصوب شد
به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس احمدی دراین حکم آورده است:
جناب آقای سید حسن شریفی مقدم
نظر به مراتب تجربه ، تخصص و کارایی شما بموجب این ابلاغ به سمت سرپرست اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان گناباد منصوب می شوید . انتظار دارد با حسن تدبیر ، سعی و تلاش و با استفاده از توانایی ها  و امکانات موجود و بهره گیری از ظرفیت و توان کلیه همکاران محترم بتوانید در چهار چوب شرح وظایف  انجام وظیفه نمائید.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
شریفی مقدم به اداره کارتعاون ورفاه اجتماعی بازگشت
صبح امروز سیدحسن شریفی مقدم بخشدارکاخک ازسمت خود خداحافظی وبه اداره تعاون ،کارورفاه اجتماعی بازگشت.
سیدحسن شریفی مقدم طی ۴ سال به سمت بخشدارکاخک منصوب شده بود که بادرخواست ایشان مبنی بر پایان مدت مأموریت موافقت شد. بخشدارکاخک درآخرین جلسه خود درجمع دهیاران واعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش کاخک درپایان سال۹۳ از همراهی مردم شهر و بخش تشکر وتوفیق خدمت به آنان را جزءخاطره انگیز ترین کارنامه خدمتی خود توصیف کرد.
وی پیش ازسمت بخشدار، رئیس اداره کار واموراجتماعی گنابادبوده است . اما با ادغام اداره کار با تعاون وی به محل خدمت قبلی خود برگشت.
متن سپاسنامه وی بدین شرح است:
سروران ارجمند /مردم شریف شهر وبخش کاخک
باعرض سلام و ادب واحترام
خدمت به مردم شریف، مؤمن، ولایتمدار وقدرشناس شهرمقدس و ییلاقی کاخک و روستائیان زحمتکش وباصفای بخش توفیق بزرگی بود که خداوند متعال به مدت چهارسال نصیب اینجانب نمود که بحق جزء بهترین و خاطره انگیزترین  کارنامه خدمتی حقیر محسوب میگردد.
در دوره خدمت اینجانب با ارشادات ، راهنمایی ، همکاری ومساعدت شما سروران گرامی وهمراهی ومشارکت مردم ، اقدامات زیربنایی واساسی در حوزه های مختلف در بخش کاخک شروع وبه مرحله اجرا درآمده است که امیدوارم مورد رضای خداوندمتعال و قبول حضرت ولی عصر(عج) ومردم بزرگوار بوده باشد.لذا برخود لازم می دانم ازالطاف ومحبت های بی دریغتان صمیمانه سپاسگذاری نموده ودرآستانه حلول سال نو و بهار طبیعت ازدرگاه حق تعالی سالی سرشار ازبرکت ومعنویت توأم با سلامتی وشادابی برای شما و  خانواده محترم مسئلت می نمایم.
درپایان خواهشمنداست اگر درطول خدمت حقیر کوتاهی وقصوری درانجام وظایف صورت پذیرفته ، بالطف ومحبت خویش مورد عفو وبخشش قراردهند./غ
                                                  
باتشکر ودعای خیر
سیدحسن شریفی مقدم
انتهای پیام/
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۴

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100