امام جمعه گناباد:

امام جمعه گناباد گفت: شاه عربستان در حال بر نامه‌ریزی برای به آشوب کشاندن لبنان است.

به گزارش ندای گناباد ، به نقل از خبرگزاری فارس ؛ حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب در خطبه نماز جمعه این هفته گناباد اظهار کرد: متاسفانه جنون قدرت‌طلبی در شاه عربستان به اوج خود رسیده است از یک سو دست همکاری به اسراییل می‌دهد و از سوی دیگر به کشتار مردم فقیر و بی‌دفاع و مسلمان یمن ادامه می‌دهد که حتی صدای مجامع بین‌المللی و سازمان ملل را هم درآورده است.

خطیب جمعه گناباد اضافه کرد: همین سازمان‌های بین‌المللی که عربستان با دادن رشوه دهانشان را بسته است اعلام کرده‌اند بر اثر ادامه جنگ در یمن جان میلیون‌ها نفر در خطر است.

صادقی با بیان اینکه در راستای قدرت‌طلبی شاه عربستان ۵۰۰ شاهزاده بازداشت و حساب آنها مسدود شده است، ادامه داد: در حالیکه داعش و تروریست‌ها در حال شکست هستند شاه عربستان در حال برنامه‌ریزی برای به آشوب کشاندن لبنان است همچنین سعد حریری را وادار به استعفا کرده، بر طبل جنگ می‌کوبد و حزب‌الله و مقاومت اسلامی را تهدید می‌کند.

 

امام جمعه گناباد با اشاره به اینکه شاه عربستان خودش را به دم آمریکا بسته است، گفت: شاه عربستان هرچه نزد آمریکایی‌ها عزیز باشد از شاه ایران عزیزتر نیست آمریکایی‌ها همان طور که شاه ایران را رها کردند او را نیز رها خواهند کرد.

صادقی با اشاره به  راهپیمایی اربعین در کربلا گفت: همایش عظیم اربعین حسینی از سال‌های قبل پرشکوه‌تر برگزار شد و می‌توان گفت این همایش اوج همدلی و محبت به یکدیگر هست کسانی هستند که نیمی از درآمد خود را صرف کمک به این همایش می‌کنند.

وی با تقدیر از  راهپیمایی اربعین در گناباد نیز گفت: حضور چند هزار نفری مردم گناباد در فاصله بیست و چهار کیلومتری گناباد-کاخک عشق به اهل بیت را فریاد می‌زد.
خطیب جمعه گناباد با اشاره به  روز کتاب و کتابخوانی نیز گفت: کتاب سالم‌ترین و بهترین دوست و رسانه است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند بدترین نوع تنبلی، تنبلی در خواندن کتاب است.

امام جمعه گناباد با اشاره به هفته وقف نیز بیان کرد: وقف یکی از سنت‌های مهم الهی است اما وقف‌خواری خیر و برکت را از زندگی از بین می‌برد.

 

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۴

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100