عضو کمیسیون برنامه ریزی و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آخرین جلسه ای که در وزارت کشور برگزار شد سه سرمایه گزار جدید اعلام آمادگی کردند تا امتیاز موسسه مالی و اعتباری میزان را دریافت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرنگار اترک نیوز، موسی الرضا ثروتی، عضو کمیسیون برنامه ریزی و بودجه مجلس امروز  اظهار کرد: سرمایه گزاران جدید توسط وزارت کشور تایید شده اند.

وی اضافه کرد: در صورت تایید صلاحیت این افراد توسط بانک مرکزی کلیه امتیازات میزان با کارمندان و شعبات فعال آن در سه استان در اختیار این گروه قرار می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: تا زمان تعیین تکلیف این موضوع،  هیات تسویه طبق روال قبلی با فروش اموال میزان طلب سپرده گزاران را پرداخت می کند.
موسسه مالی اعتباری میزان ۹۳۰ هزار سپرده‌گذار دارد و بر اساس آخرین اطلاعات تاکنون پول ۴۰۰ هزار نفر از مالباختگان موسسه مالی منحل شده میزان پرداخت شده است.
چندی پیش رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم شیروان گفت: به مسئولین یک ماه فرصت داده شد تا اقدامات لازم را در ارتباط با مؤسسه میزان صورت داده و پس از یک ماه گزارش کار خود را به کمیسیون اجتماعی ارائه کنند.
عزیزی خاطرنشان کرد: در صورتی که طی یک ماه آینده شفاف‌سازی‌ها و اقدامات لازم در ارتباط با تعیین قیمت کارشناسی دارایی‌های شرکت پدیده صورت نپذیرد مجلس طبق ماده ۲۰۶ و ۴۹ آئین‌نامه داخلی، نهادها، سازمان‌ها و حتی قوه قضائیه  را برای پاسخگویی فرا خواهد خواند و در صورت لزوم موضوع به صحن علنی مجلس آورده شده و در صورتی که موضوع در این مراحل حل نشود همه عوامل و مقصران این موضوع به دادگاه کشانده خواهند شد.
انتهای پیام/
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۲

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100