مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از ۲۰ تا ۲۴ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 به گزارش صبح توس به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین المللی مشهد، سعید صیفی در این باره اظهار کرد: هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی همزمان با چهارمین نمایشگاه صوتی و تصویری، ششمین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت و کفپوش و هشتمین نمایشگاه تخصصی منسوجات خانگی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: در این نمایشگاه بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی در قالب حدود ۶۰۰ غرفه و در فضای نمایشگاهی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع حضور می یابند.

 

صیفی افزود: این شرکت ها، محصولات خود را در زمینه های لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم برقی، فرش و موکت، انواع ظروف، بخاری و آبگرمکن، یخچال فریزر و ماشین لباسشویی، منسوجات خانگی و لوازم صوتی تصویری به نمایش‌می‌گذارند.

 

مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد با اشاره به حضور نمایندگان کشورهای خارجی در این نمایشگاه گفت: نمایندگان پنج کشور چین، ترکیه، مالزی، کره و تایلند نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 

گفتنی است هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از ۲۰ تا ۲۴ دی ماه و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برای بازدید علاقه‌مندان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد دایر است.

 

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۸

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100