مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت: یکی از گفتمان های امام (ره) تشکیل نهاد های مردی و انقلابی ازجمله سپاه پاسداران است و اگر امروز کسی در مقابل سپاه موضع گیری میکند درواقع درمقابل قانون موضع گیری کرده است.

به گزارش ندای گناباد، حجت‌الاسلام سید هاشم موسوی شب گذشته در سلسله جلسات سخنرانی گفتمان انقلاب و رهبری در محل مسجد جامع و مصلا امام خمینی(ره) گناباد گفت: ما امروز نمیتوانیم و نباید تاریخ انقلاب را از امام (ره) و آرمان های ایشان جدا کنیم. امام(ره) میفرمود: سه جریان را نگذارید به عرصه سیاسی کشور باز گردند که یکی از این جریان ها، جریان لیبرال است که هیچ قید و بند دینی در این جریان وجود ندارد و شعارهای توخالی و پوپولیسم دادن از مشخصات آن است و متأسفانه درجریان انتخابات گذشته مشابه این شعارها را در داخل کشور نیز شنیدیم.

وی یکی از گفتمان های امام (ره) را تشکیل نهاد های مردی و انقلابی دانست که سپاه پاسداران از جمله آنهاست وخاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در۲ اردیبهشت سال۵۸ ، با هدف حفظ و حراست از انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به فرمان حضرت امام(ره) تشکیل و در سال۶۱ اساسنامه آن تصویب شد، لذا اگر امروز کسی در مقابل سپاه موضع گیری میکند درواقع درمقابل قانون موضع گیری کرده است.

حجت الاسلام موسوی ضمن حکیمانه خواندن این مهندسی امام (ره) که میفرمود : «هم ارتش باید بماند و هم سپاه» در این باره افزود: از گذشته تا به حال شاهد آن بودیم که دست هایی در کار بوده تا این نهاد را مانند برخی دیگر از نهادهای انقلابی مثل جهادسازندگی درهم ادغام کنند. اما امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خصوصا در عرصه سازندگی و بنا بر درخواست دولت ها ، به اجرای پروژه های کلانی در سطح کشور پرداخته است بدون اینکه جزئیاتی از این فعالیت ها را منتشر کند؛ حال آنکه پس از اتمام این پروژه ها و تحویل آن به دولتها، دیگران ضمن افتتاح در کنار آن عکس یادگاری میگیرند و از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

در زمینه آب چندین استان از قبیل کرمان ، یزد، فارس و سیستان دچار بحران هستند که قرارگاه سازندگی از طریق حفر کانال به طول حدود ۱۶۰۰کیلومتر که حدود ۱۴۰کیلومترآن زیر کوههای سربه فلک کشیده شمال غرب اجرا شده، در تلاش است تا آب را از شمال غرب کشور به سمت فلات مرکزی انتقال دهد.

در تهران نیز پنج سدی که آب شرب این استان را تامین میکنند توسط قرارگاه سازندگی سپاه بهم متصل شد که در هیچ جایی هم بیان نشد.

در استان سیستان و منظقه ایرانشهر، قرارگاه سازندگی با حفر سدهای زیرزمینی، مشکل تلخی آب شرب این منطقه را برطرف کرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد تصریح کرد: امروز با اقتدار و به همین پشتوانه میگوئیم همانطورکه قرارگاه سازندگی سپاه توانست فازهای ۱۱ ،۱۲ ،۱۳و۱۴ پارس جنوبی را اجرا کند، الان هم درصورت حمایت و اعتماد دولت میتوانست این پروژه ای که اخیرا قرارداد آن با شرکت توتال امضا شد را مدیریت کند.

 

وی با اشاره به اینکه برخی ها میگویند ما نیازی به بنیه دفاعی نداریم و این هزینه ها را خرج اقتصاد مردم کنید بیان داشت : اگر مرفه ترین جامعه را هم داشته باشیم اما امنیت نباشد ، این رفاه به چه دردی میخورد که الحمدا… به برکت وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی پایه های نظام سلطه در جهان در حال فروپاشی است و راه حل برونرفت از مشکلات کشور همدلی واتحاد در سایه ولایت فقیه، اعتماد به ظرفیت ها و توانایی های داخلی و عدم اعتماد به وابستگان نظام سلطه است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۵

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100