شهروندان گنابادی

پلیس گناباد با انتشار عکس کلاهبردار حرفه ای،از شهروندان خواست چنانچه از سوی این فرد مورد کلاهبرداری قرارگرفته اند،جهت شناسایی متهم و طرح شکایت به پلیس اگاهی مراجعه نمایند.

به گزارش ندای گناباد و به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی اکبر کیانی فرمانده انتظامی گناباد گفت: در پی دریافت شکایت های متعدد شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از سوی فردی که خود را شخص بانفوذی در دستگاههای رسمی و دولتی معرفی میکرد، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناباد قرار گرفت.

وی در این باره افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و به کارگیری شگردهای پلیسی،در نهایت متهم را در پایانه مسافربری شهرستان شناسایی و قبل از متواری شدن دستگیر کردند که در بازرسی اولیه و از کیفی که همراه متهم بود ، اسناد و مدارک جعلی مرتبط با مالکیت تعدادی معدن،کارگاههای تولیدی و … کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی گناباد در خصوص چاپ تصویر متهم تصریح کرد: دستور چاپ تصویر بدون پوشش متهم از سوی دادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گناباد، صادر شد تا شهروندانی که توسط این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند ، جهت پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی و یا شعبه اول بازرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مراجعه نماید.

رئیس پلبس گناباد از عموم شهروندان درخواست نمود درصورت مواجهه باافراد ناشناس یا هرگونه موارد مشکوک، مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۵

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100