تودیع و معارفه سرپرست تأمین اجتماعی گناباد:

مراسم تودیع و معارفه سرپرست تأمین اجتماعی گناباد با حضور معاون بیمه ای مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش ندای گناباد، محمدعلی نبی پور فرماندار گناباد در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تامین اجتماعی با اشاره به مشکلات کارفرمایان و واحدهای تولیدی در روند استفاده از خدمات تامین اجتماعی گفت: باید با بهره گیری بیشتر از اختیارات مدیریتی برای رفع این تنگناها اقدام کرد و این به معنای دور زدن قوانین نیست.

 

نبی پور افزود: مکانیزه و الکترونیکی شدن پرونده ها و خدمات تامین اجتماعی در چهار سال گذشته نقش مهمی در سرعت بخشی ارائه خدمات به مردم داشته است.

 

وی اظهار کرد: سیاستهای دولت یازدهم بر خلاف دولت قبل از آن نوعی آرامش در تامین اجتماعی ایجاد کرد و باید با هم افزایی بیشتر مسئولان و دست اندرکاران ذیربط خدمات این بخش بیش از پیش روان سازی شود.

 

 

معاون بیمه ای مدیر کل تامین اجتماعی خراسان رضوی، تامین به موقع منابع بیمه ای و درآمدی و بدهی کارفرمایان به تامین اجتماعی را از مهمترین مشکلات و دغدغه اصلی این اداره کل در سالجاری دانست.

 

برومندافزود: تامین نشدن به موقع منابع درآمدی مشکلات بسیار برای اداره کل تامین اجتماعی استان ایجاد کرده که هم افزایی و توجه بیشتر کارفرمایان و دست اندرکاران ذیربط نسبت به این امر ضروری است.

 

در این مراسم محمد شریفی به عنوان سرپرست جدید شعبه تامین اجتماعی در گناباد معرفی و از خدمات کوروش رهدار رئیس قبلی این شعبه قدردانی شد.

 

 

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۰

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100