حرکتی که در یک روز خلاصه نمی‌شود؛

حرکت عظیمِ مردمی در شرایطِ فتنه گون را نمی‌شود در یک روز و حتی یک بازه زمانیِ خاص خلاصه کرد، نه دی بزرگداشت ایمان و اعتقادِ قلبی امتی است که با پیروی از امام خود تا ظهور منجی، جانانه مبارزه خواهد کرد که انتظار در مبارزه است.

به گزارش ندای گناباد، آنچه در ظاهر اتفاق افتاد حرکتِ میلیونی فوق‌العاده‌ی مردم بود که در شرایط غبارآلودگیِ فضایِ سال ۱۳۸۸، حجت را بر همه تمام کرد، بدان معنا که همه دستگاه‌ها و نهادها اعم از مجریه، مقننه، قضائیه، همه و همه پی بردند که امت مؤمن و انقلابی همیشه درصحنه‌اند و چه می‌خواهند.

اما حقیقت آن است که آن حرکت عظیمِ مردمی در شرایطِ فتنه گون را نمی‌شود در یک روز و حتی یک بازه زمانیِ خاص خلاصه کرد، نه دی بزرگداشت ایمان و اعتقادِ قلبی امتی است که با پیروی از امام خود تا ظهور منجی، جانانه مبارزه خواهد کرد که انتظار در مبارزه است.

نه دی یک روز نیست، بلکه درسِ بصیرت و میثاقِ با امام است، درسی که سه پیام بزرگ دارد :

نخست آنکه دشمنانِ نظام و انقلاب بدانند که این امت تا آخرین قطره خون پای آرمان‌های امام و انقلاب ایستاده‌اند و شیطنت‌های استکبار جهانی و مزدورانِ خارجی و بی‌شرفان وطنی‌اش، نمی‌تواند خللی در اراده قوی این امتِ مبارز دررسیدن به آرمان‌ها ایجاد نماید.

و دوم آنکه مسئولان هم بدانند که حافظانِ اصلی این نظام چه می‌خواهند! نکند در پیچ‌وخم زندگی روزمره برخی، اهدافِ انقلاب گم شود و آرمان‌های این انقلابِ عظیم در هیاهوهایِ کاذب کم‌رنگ شود!

مخاطب سومین پیام نیز خودِ امت هستند. کسانی که همیشه و در همه حال جلوتر از مسئولین و در حمایت از ولیِ خود درصحنه‌ها حاضرند و چشم فتنه‌ها را کور کرده‌اند و همواره نشان داده‌اند که بر عهدی که بستند،استوار خواهند ماند و همیشه و در همه حال می‌دانند که شناختنِ موقعیت، فهمیدنِ نیاز و حضور در لحظه‌ی مناسب و موردنیاز، رمز تداوم انقلاب است.

علیرضا جاوید عربشاهی

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۳

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100