امام‌جمعه گناباد در گفت‌وگوی اختصاصی با «ندای‌گناباد»:

امام‌جمعه گناباد گفت: بنده در تمامی مسائلی که مربوط به گناباد است در کنار فرمانداران و نمایندگان مجلس از ابتدای دوران امام‌جمعه‌ای خود تاکنون مشارکت و همراهی داشته‌ام تا مردم شاهد پیشرفت گناباد باشند و به مقوله مهم پیشرفت گناباد بی‌توجه نبوده‌ام.

به گزارش ندای گناباد، یکی از موضوعات مطرح‌شده طی چند روز اخیر در گناباد تغییر نام خیابان شهید غفاری به شریعت است که موجب انتشار سخنانی علیه شخص حجت‌الاسلام حسن صادقی نسب امام‌جمعه گناباد در فضای مجازی و جامعه مبنی بر مخالفت وی با پیشرفت شهرستان شد که در این راستا حجت‌الاسلام صادقی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ندای گناباد گفت: متأسفانه طی چند روز اخیر در فضای گناباد مباحثی توسط برخی از مردم مطرح می‌شود که امام‌جمعه با پیشرفت شهرستان مخالف و نسبت به این موضوع مهم، بی‌توجه و بی‌اعتنا می‌باشد.

 

وی اظهار کرد: به اذعان تمامی مسئولان استانی و حتی کشوری که به گناباد سفرکرده و یابنده به همراه فرماندار و نماینده مردم به دیدار آن‌ها رفته‌ایم، حضور بنده حقیر به‌عنوان امام‌جمعه در پیگیری بسیاری از مشکلات و پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای گناباد را مؤثر و راهگشا دانسته‌اند.

 

صادقی تصریح کرد: تمامی نامه‌نگاری‌ها و پیگیری‌های استانی و کشوری که تاکنون در خصوص مباحث شهرستان در حوزه‌های مختلف ازجمله فرودگاه، گسترش و ایجاد مراکز آموزش عالی، توسعه شهرک‌های صنعتی کاخک، بیدخت و گناباد، احداث کارخانه چینی تقدیس و کاشی هستی، توسعه راه‌های روستایی و بین‌شهری و تمامی اقدامات انجام‌شده در حوزه عمرانی انجام‌شده است، با امضای بنده، فرماندار و نماینده مردم در مجلس در دوره‌های مختلف بوده است و این اتحاد در بین مسئولان ارشد شهرستان، سبب پیشرفت‌های فراوانی برای گناباد شده است.

 

امام‌جمعه گناباد در خصوص علت حضورش در جلسات استانی و کشوری به‌منظور پیگیری موضوعات گناباد گفت: علت حضور بنده همراه با فرمانداران و نمایندگان مجلس به‌منظور پیگیری مشکلات شهرستان که نشانه وفاق و همدلی مسئولین است، سبب می‌شد که مسئولان توجه ویژه‌ای به درخواست‌های مسئولان شهرستان داشته باشند.

 

صادقی ادامه داد: لذا بنده در تمامی مسائلی که مربوط به گناباد است در کنار فرمانداران و نمایندگان مجلس از ابتدای دوران امام‌جمعه‌ای خود تاکنون مشارکت و همراهی داشته‌ام تا مردم شاهد پیشرفت گناباد باشند و بنده به مقوله مهم پیشرفت گناباد بی‌توجه نبوده‌ام.

 

وی به موضوعات مطرح‌شده در خصوص تغییر نام خیابان غفاری اشاره و تصریح کرد: بنده به همراه سایر مسئولان به خدمت سرمایه‌گذاران متعددی ازجمله آقای شریعت رفته‌ایم و از آن‌ها درخواست کردیم که برای گناباد اشتغال‌زایی داشته باشند و از آقای شریعت به دلیل ساخت مجتمع تجاری شریعت که اشتغال فراوانی را رقم می‌زند، قدردانی می‌کنم.

 

صادقی بابیان اینکه دوقطبی کردن و ایجاد اختلاف در جامعه سبب عقب‌ماندگی گناباد می‌شود، اذعان کرد: تغییر نام خیابان غفاری موضوعی است که از ۳۰ سال گذشته مطرح بوده است و علی‌رغم اینکه اینجانب در شورای نام‌گذاری میدان‌ها و خیابان‌ها عضو نیستم که بتوانم چیزی را تصویب و یا رد کنم اما در رابطه با تغییر نام خیابان آیت‌الله شهید غفاری به شریعت به دلیل عدم ایجاد تنش‌های اجتماعی و دوقطبی شدن مردم به‌عنوان موافقان و مخالفان این تغییر نام، به مسئولان نام‌گذاری میدان‌ها و خیابان‌ها توصیه کردم تا این تغییر نام را به تأخیر بیندازند و ابتدا کارهای عام‌المنفعه‌ای از سوی آقای شریعت به مردم ارائه شود تا خود مردم طالب این تغییر نام باشند.

 

امام‌جمعه گناباد به اعتراضات و قدردانی‌های بخش‌های مختلف مردم به دفتر امام‌جمعه اشاره و تصریح کرد: دفتر امام‌جمعه بر روی همه باز است و نمی‌شود از مراجعه مردم و یا کسانی که نسبت به عملکرد مسئولان قدردانی و یا اعتراضی دارند، ممانعت کرد.

 

صادقی ادامه داد: اینجانب برخی از این مشکلات را برای پیگیری به دوستان مسئول و نماینده محترم منعکس می‌کنم و این دلیلی بر موافقت و یا مخالفت با موضوع نیست چراکه ساحت امام‌جمعه و ساختار آن دلیلی بر تقابل با منافع مردم و شهرستان نیست، که بتوان با رد یا قبول برخی موضوعات، افراد مورد احترام مردم و جامعه را در مقابل آن قرار داد.

 

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۵

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100