امام‌جمعه گناباد:

امام‌جمعه گناباد گفت: سرنوشت رضاخان مایه عبرتی برای همه دشمنان اسلام است و عربستان سعودی و سایر نوکرهای آمریکا که برای بقای خود به ارزش‌های اسلامی بی‌توجهی و از رژیم منحوس صهیونیستی حمایت می‌کنند باید بدانند سرنوشت رضاخان و صدام به‌زودی گریبان گیر آن‌ها می‌شود.

به گزارش ندای گناباد، حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های امروز نماز جمعه گناباد به توطئه استعماری کشف حجاب توسط رضاخان پهلوی اشاره و گفت: برقراری آرامش روانی، استحکام پیوند خانوادگی و حضور سالم زن در صحنه های اجتماعی  از علل واجب شدن حجاب در دین مبین اسلام است اما رضا خان با دیکته اربابان خود قانون استعماری کشف حجاب را در کشور ایجاد کرد.

 

وی اظهار کرد: هنگامی که ملت ایران در مسجد گوهرشاد به رهبری علامه بهلول گنابادی درخصوص قانون کشف حجاب تجمع کردند، رضاخان همه مردم را به گلوله بست بست اما با همه این قساوت ها، رضاخان نتوانست نور خدا را خاموش کند بلکه همان اربابانش که او را روی کار آوردند وی را عزل و به ذلت تبعید کردند و به کلی از یادها فراموش شد اما دین خدا و ارزش های اسلامی در کشور باقی ماند.

 

صادقی با بیان اینکه سرنوشت رضاخان مایه عبرتی برای همه دشمنان اسلام است، اذعان کرد: عربستان سعودی و سایر نوکرهای آمریکا که برای بقای خود به ارزش‌های اسلامی بی‌توجهی و از رژیم منحوس صهیونیستی حمایت می‌کنند باید بدانند سرنوشت رضاخان و صدام به‌زودی گریبان گیر آن‌ها می‌شود.

 

امام‌جمعه گناباد به نوزدهم دی‌ماه سالروز قیام مردم قم در برابر رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۶ اشاره و خاطرنشان کرد: پس از انتشار مقاله توهین‌آمیز روزنامه اطلاعات در خصوص امام راحل، مراجع قم و طلاب، درس‌ها را تعطیل و بازار قم نیز به نشانه حمایت از حضرت امام خمینی(ره) بسته شد و تظاهرات عظیمی انجام و عده‌ای از مردم شهید و زخمی شدند و در این قیام مردم قم بصیرت، موقعیت‌شناسی، دشمن‌شناسی و جهاد خود را به همگان نشان دادند.

 

حجت‌الاسلام صادقی به سفر استاندار خراسان رضوی به گناباد اشاره و تصریح کرد: با افتتاح دفتر گمرک در گناباد، کالاها از واحدهای تولیدی شهرستان مستقیماً به خارج کشور صادر می‌شود لذا این دفتر فرصت مناسبی برای همه تولیدکنندگان و صادرکنندگان گنابادی است که اگر از این فرصت به‌درستی استفاده شود، می‌تواند اقتصاد شهرستان را متحول سازد.

 

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۴

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100