شهردار گناباد اعلام کرد؛

شهردار گناباد گفت: حفاری ۳/۵ کیلومتری در گناباد بدون مجوز و عدم تأییدیه فنی برای شهروندان و شهرداری مشکل‌آفرین شد.

علی تقوی شهردار گناباد در گفت‌وگو با خبرنگار ندای گناباد در خصوص مشکلات به وجود آمده بعد از بارندگی اخیر در بلوار شهید کامیاب و انقلاب گناباد گفت: حفاری مسیر بلوار شهید کامیاب، انقلاب، خیابان حافظ و ورودی شهرک سعدی به طول ۳/۵ کیلومتر بدون اخذ مجوز و عدم تأییدیه فنی صورت گرفته‌شده است.

وی اظهار کرد: لذا در این راستا بعد از گذشت چند ماه و برگزاری چند جلسه و اخطاریه‌های مکرر به پیمانکار مربوطه نسبت به اجرای تعهدات خود و ترمیم یا پرداخت هزینه‌های اصلاح آن، هیچ‌گونه اقدامی صورت نگرفته است و مشکلات فراوانی برای شهروندان ایجاد کرده که بارندگی اخیر گناباد سبب نشست زمین و گرفتار شدن وسایل نقلیه در مسیر حفاری شد.

تقوی بابیان اینکه عدم اجرای پیمانکار به تعهداتش در خصوص حفاری صورت گرفته‌شده، هزینه‌های شهرداری را مضاعف کرده است، افزود: با توجه به بالا بودن هزینه‌های اجرایی شهرداری، این نهاد در حال حاضر نمی‌تواند از حق مردم در این پروژه که نهاد مربوطه موظف به تکمیل آن است، بودجه‌ای را تخصص دهد.

شهردار گناباد افزود: امیدواریم هرچه سریع‌تر اقدامی از سوی نهاد ذی‌ربط انجام شود تا از مشکلات عدیده اجتماعی جلوگیری و حق و حقوقات شهروندان و این شهرداری ضایع نشود.

انتهای پیام/

  • 9dey
  • img_1598
  • img_1600
  • photo_2017-01-03_08-26-08
  • photo_2017-01-03_08-26-12
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۹
نویسنده : شارژ ارزان
تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۹:۴۸:۱۹

خیلی هم خوب !
موقعی که سه و نیم کیلومتر رو میکندن ، شهردار کجا بوده ؟
هوا سرد بوده خوابیده بودن تو دفتر شون 🙂
الان یکم هوا گرم تر شده خب ، حق دارن بنده خداها حالا بفهمن :-))

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100