در پاسخ گزارش «ندای گناباد»؛

پس از انتشار گزارش «زندگی اسفبار شهروند معلول گنابادی» در پایگاه خبری تحلیلی ندای گناباد، مجتبی حسین نژاد رئیس اداره بهزیستی گناباا از انتقال «علی.ح» معروف به «علی تی تی» به مشهد برای درمان خبر داد.

به گزارش ندای گناباد، پس از انتشار گزارش «زندگی اسفبار شهروند معلول گنابادی» در پایگاه خبری تحلیلی ندای گناباد (جزئیات بیشتر)، سید مسعود هدایتی رئیس جمعیت هلال‌احمر گناباد در گفت‌وگو با خبرنگار ندای گناباد گفت: علی‌رغم اینکه کمک به افرادی همچون «علی.ح» جزء وظایف جمعیت هلال‌احمر نیست و باید تنها در مواقع بحرانی به شهروندان خدمات ارائه شود، اما چندی پیش از وضعیت این شهروند معلول باخبر و تیم جمعیت هلال‌احمر گناباد به محل سکونت وی اعزام شدند.

وی اظهار کرد: با حضور در محل سکونت وی متاسفانه امکان ورود به خانه‌اش محقق نشد و به ناچار با اهالی آن منطقه صحبت و به آن‌ها گفته شد که هلال‌احمر در حد تأمین وسایل اولیه شامل پتو و موکت و … می‌تواند به این شهروند معلول کمک کند که اهالی منطقه مذکور گفتند وی نیازمند منزل مسکونی است.

هدایتی تصریح کرد: هم‌اکنون نیز جمعیت هلال‌احمر گناباد آمادگی لازم را بر کمک به این شهروند گنابادی و یا موارد مشابه را در حد توان خود دارد.

هادی آریان نژاد رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گناباد نیز دراین‌باره گفت: برای این شهروند معلول گنابادی توسط کمیته امداد منزلی ساخته‌شده و در حال حاضر همسر و دو فرزند وی در آن اسکان دارند.

وی افزود: «علی.ح» به دلیل اینکه دچار مشکلات روحی و روانی شدید است، اداره بهزیستی گناباد باید از طریق مراجع قانونی پیگیری‌های لازم برای انتقال وی به مراکز نگهداری ویژه انجام دهد.

مجتبی حسین نژاد رئیس اداره بهزیستی گناباد نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ندای گناباد گفت: با بازدید از محل زندگی شهروند معلول گنابادی به نام «علی.ح» و با هماهنگی‌های انجام‌شده با دادستان گناباد، مقرر شد وی هر چه سریع‌تر برای سپری کردن مراحل درمان و بازگشت به خانواده‌اش به مشهد اعزام شود و در این راستا کمیته امداد امام خمینی(ره) گناباد نیز مساعدت لازم را انجام داد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۹:۳۹

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


ارسال خبر
Ersale-
Khabar

photo_2016-11-14_08-26-59
b00000106
ad100