استقلال 0 _ پيکان 0؛ سرد، بي روح و کسل کننده!

استقلال 0 _ پيکان 0؛ سرد، بي روح و کسل کننده!

استقلال 0 _ پيکان 0؛ سرد، بي روح و کسل کننده!

خبرگزاري آريا_ استقلال در اولين بازي خود در ليگ هجدهم، به تساوي بدون گل مقابل پيکان رضايت داد.

به گزارش سرويس ورزشي آريا، استقلال تهران و پيکان تهران در هفته اول ليگ برتر در ورزشگاه آزادي به مصاف هم رفتند که اين ديدار در نهايت با تساوي 0-0 به پايان رسيد.

ترکيب استقلال: سيدمهدي رحمتي، پژمان منتظري، محمد دانشگر، ميلاد زکي‌پور، خسرو حيدري، روح‌الله باقري، علي کريمي(80- رضا آذري)، فرشيد باقري، وريا غفوري(72- فرشاد محمدي مهر)، فرشيد اسماعيلي و سجاد آقايي(61- صيادمنش)

سرمربي: وينفرد شفر

ترکيب پيکان: وحيد شيخ ويسي، سجاد مشکل پور ، حجت حق وردي ، علي حمودي ، آرمان قاسمي ، اميرحسين کريمي ، ماهان رحماني(63- سامان نريمان جهان)، مگنو باتيستا ، فراز امامعلي(88- مهدي مومني)، مهدي شيري و محمد قاضي(72- عيسي آل کثير)

سرمربي: مجيد جلالي 

دقايق حساس نيمه اول: 

دقيقه 7: تکل خطرناک بازيکن پيکان مي توانست با اخراج او از زمين همراه باشد اما داور که در اين صحنه آوانتاژ هم داده بود، کارت زرد را به بازيکن ديگري از پيکان داد!

دقيقه 15: دو تيم موقعيت هاي نه چندان خظرناکي را روي دروازه هم تا اين لحظه ايجاد کردند که البته سهم استقلال در مالکيت توپ و موقعيت، بيشتر از پيکان بود.

 دقيقه 22: خطاي باقري روي ماهان رحماني، با کارت زرد داور و اعلام خطا براي پيکان همراه شد. آرمان قاسمي پشت اين توپ ايستاد و ضربه او را مهدي رحمتي به راحتي مهار کرد.

 دقيقه 33: ضربه ناگهاني وريا غفوري از پشت محوطه جريمه را شيخ ويسي مهار کرد.

دقيقه 37: شوت سنگين و بادقت آقايي از پشت محوطه جريمه با اختلاف بسيار کم از کنار دروازه پيکان به بيرون رفت.

دقايق حساس نيمه دوم:

دقيقه 47: ارسال شيري از جناح راست به مهاجم پيکان رسيد که ضربه سر اين بازيکن را رحمتي به راحتي مهار کرد.

دقيقه 53: پاس عمقي براي فراز امامعلي در شرايطي که مدافعان استقلال را هم پشت سر گذاشته بود، با ضربه اي نه چندان دقيق از کنار دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 58: روح الله باقري با يک پاس خوب توپ را به فرشيد اسماعيلي رساند که شوت او به تيرک دروازه پيکان خورد و توپ برگشتي را هم اسماعيلي با سر زد که توپ از بالاي دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 63: صياد منش روي مدافع پيکان مرتکب خطا شد و بعد توپ را وارد دروازه پيکان کرد که کمک داور اعلام خطا کرده بود و اين گل مردود شد.

دقيقه 82: کار ترکيبي خسرو حيدري و صيادمنش مي‌توانست به گل بيانجامد ولي خروج به موقع شيخ ويسي مانع از اين اتفاق شد.

دقيقه 85: ضربه کاشته فرشيد باقري از بالاي دروازه به بيرون رفت.


منبع خبر : aryanews.com