انتشار فراخوان شرکت در چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، فراخوان و آیین‌نامه شرکت در چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در سایت جشنواره به نشانی http://festival.roshd.ir منتشر شده است که علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه دقیق آن، آثار خود را به نشانی مندرج در سایت ارسال کنند.


وی افزود: سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، چهل و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد را برگزار می‌کند. مراتب فوق از طریق سامانه پیامکی نیز به اطلاع هنرمندان و تهیه کنندگان محترم رسیده است.


بر اساس فراخوان اعلام شده فیلم‌سازان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره باید تا تاریخ سی‌ام مرداد ماه ۱۳۹۷، فرم الکترونیکی فراخوان را از طریق نشانی www.festival.roshd.ir تکمیل کرده و کد رهگیری دریافت کنند.


فیلم‌سازان می‌توانند یک نسخه از فیلم خود را بر روی DVD به همراه کد رهگیری دریافتی، از طریق پست و یا به صورت حضوری به نشانی دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی واقع در تهران، خیابان ایرانشهر شمالی، ساختمان شماره ۴ وزارت آموزش و پرورش (شهید سلیمی)، پلاک ۲۷۰ ارسال و یا تحویل کنند.


تاریخ برگزاری جشنواره از ۲۵ آبان لغایت ۲ آذرماه ۱۳۹۷ در تهران خواهد بود؛ لازم به ذکر است کد رهگیری هنگامی به متقاضی اختصاص داده خواهد شد که تمامی اطلاعات خواسته شده به صورت صحیح وارد شده باشد.


انتهای پیام/

منبع خبر : mizanonline.com