تبریک مجمع تشخیص مصلحت نظام و قوه قضاییه به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش ایسنا، پرویز داودی رییس دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به مناسبت روز خبرنگار نوشت: فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و دست اندرکاران پرتلاش رسانه تبریک گفته و امیدوارم، با استعانت از درگاه الهی در پرتو تبعیت از مقام عظمای ولایت و حفظ ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی بیش از پیش موفق بوده و نقش ارزنده و تاثیرگذار خود را در این زمینه ایفا نمایید.

هم‌چنین محمدرضا شهریاری مدیرکل ارتباطات و تشریفات  مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به مناسبت روز خبرنگار نوشت: هفدهم مرداد روز خبرنگار یادآور زحمات بی دریغ و تلاش های خالصانه اصحاب رسانه در پاسداشت از حریم اطلاع رسانی منسجم و منطبق با آزادی های مشروع و مصرح قانونی و اعتلای پرچم مطالبه‌گری از مسوولان و پاسخگویی به مردم و افکار عمومی در چارچوب وظایف خطیر و رسالت سنگین خبرنگاری است. فرا رسیدن این روز را با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهیدان عرصه خبر، به تمامی اصحاب شریف رسانه، روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، مدیران مسوول و مدیران عامل روزنامه‌ها ، خبرگزاری های مختلف، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال توفیق شما در ادامه خدمتگزاری در این مسیر تاثیرگذار در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.


حسن رحیمی مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه نیز به مناسبت روز خبرنگار نوشت:  به نام آن‌که بر قلم و آنچه می‌نگارد سوگند خورد تا به همه آنان که نقطه‌ای از سرچشمه اندیشه پاکشان بر قلب سپید کاغذ می‌نشانند، حرمت و عزت بخشد و درود بر صاحبان قلم‌های منزه که مصداق آشکار این حرمت‌داران و عزتمداران در عصر حاضرند. در روزگاری که هر دستی از هر آستینی برای ترسیم واژه‌ای در سپهر رسانه‌ای جهان به هوای حمایت از منفعت شخصی یا منافع صاحبان قدرت بیرون می‌آید، بر آن قلمی که ترجمان حریت و آزادگی است باید بوسه زد و واژگانی را که در دفاع از شرف حق و عدل به صف می‌ایستند، باید در آغوش کشید. و در این میان، صاحبان این قلم‌ها همچون سربازان مسلح به شمشیر عدالت، نگارندگانی مؤمنند که تیزی تیغشان پرده‌های فساد را می‌درد و راوی صادق دردها و رنج‌های مردمان سرزمینشان هستند. با درودی دوباره بر ساحت مقدس قلم و اصحاب آن، 17 مرداد که به نام «روز خبرنگار» مزین شده است را به تمام عدالت‌نگاران و حق‌نویسان ایران اسلامی تبریک می‌گویم و یاد و خاطره شهدای رسانه، از شهید حسن باقری تا شهید محمود صارمی را بزرگ و گرامی می‌دارم. در پایان، فرصت را غنیمت دانسته و به حکم «مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل‏»، ضمن قدردانی از همه تلاش‌های فعالان متعهد رسانه‌ای، امیدوارم که همچون همیشه، چشمان تیزبین خود را برای کمک به دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد و همچنین دستان واقع‌نگار خود را در اطلاع‌رسانی از خدمات قوه قضاییه به مردم عزیزمان، به کار گیرند.


انتهای پیام


منبع خبر : isna.ir