مروري بر آخرين اخبار دنياي فوتبال؛ تلاش اينتر براي جذب ويدال/ اورتون به دنبال مدافع منچستريونايتد

مروري بر آخرين اخبار دنياي فوتبال؛ تلاش اينتر براي جذب ويدال/ اورتون به دنبال مدافع منچستريونايتد

مروري بر آخرين اخبار دنياي فوتبال؛ تلاش اينتر براي جذب ويدال/ اورتون به دنبال مدافع منچستريونايتد
خبرگزاري آريا- آخرين اخبار فوتبال اروپا را با هم مرور مي کنيم.به گزارش سرويس ورزشي آريا، همانند ژوزه مورينيو، مائوريسيو پوچتينو نيز از برگزاري زودهنگام ليگ برتر و متعاقبا، بسته شدن زودتر از موعد پنجره نقل و انتقالات ليگ برتر ناراضي است. به نقل از FFT، سرمربي آرژانتيني تاتنهام در اين خصوص گفت: در مقايسه با ساير کشورهاي اروپا، قانون بسته شدن زودتر از موعد پنجره نقل و انتقالات در ليگ برتر، کاملا به ضرر تيم هاي انگليسي است و به باشگاه هاي ليگ برتري کمکي نمي کند. ما همه در انگليس شرايط يکساني داريم اما مشخصا من اکنون نمي دانم که بقيه تيم ها از اين تصميم راضي هستند يا نه. شخصا فکر مي کنم که اين تصميم درستي نيست و تنها در صورتي به نظر من اين تصميم درست است که در همه جاي اروپا اجرا شود.  

- اينتر قصد دارد براي حضوري هرچه قدرتمند تر در رقابت هاي فصل آتي، بازيکنان مهمي جذب کند. در همين راستا هدف اصلي آن ها آرتورو ويدال است. به گزارش فابريتزيو رومانو، نراتزوري روزهاست با خود بازيکن به توافق شخصي رسيده و اصلا از اين بابت مشکلي وجود ندارد. حتي گفته مي شود مذاکرات در مرحله پيشرفته قرار دارد. با اين حال گفته مي شود اينتري ها به گزينه هاي ديگري هم فکر مي کنند. فعلا مذاکرات جريان دارد و خواهيم ديد افعي ها از ميان گزينه هاي مورد نياز، کدام يک را جذب خواهد کرد.

- دو باشگاه بزرگ ايتاليا بر سر معاوضه بازيکنان خود به توافق رسيدند. پس از چند روز مذاکره فشرده ميان يوونتوس و ميلان بنظر مي رسد اين دو باشگاه بر سر معاوضه چند بازيکن خود به توافق رسيده اند. بنا بر گزارش رسانه هاي ايتاليا ميلان روي لئوناردو بونوچي 40 ميليون يورو قيمت گذاشته و يوونتوس هم روي ماتيا کالدارا چنين قيمتي گذاشته و دو باشگاه بر سر معاوضه اين دو بازيکن به توافق رسيده اند.بنا بر اين گزارش، گونزالو ايگواين هم با پيشنهاد ميلان موافقت کرده و قرار است روسونري با پرداخت 20 ميليون يورو اين بازيکن را به صورت قرضي جذب کند و سپس با پرداخت 36 ميليون ديگر در سال بعد اين قرارداد را دائمي کند. با موافقت ايجنت ايگواين با پيشنهاد ميلان حالا دو باشگاه در حال مذاکره بر سر جزئيات هستند و انتظار مي رود اين دو انتقال به زودي نهايي شوند.

- باشگاه اورتون هم به مدافع آرژانتيني منچستريونايتد علاقه دارد. در حالي که رسانه هاي انگليس در روزهاي اخير از علاقه ولورهمپتون به جذب مارکوس روخو خبر داده بودند حالا نشريه تلگراف و espn مدعي شدند اورتون هم به جمع مشتريان اين مدافع مياني اضافه شده است. منچستريونايتد براي فروش اين بازيکن خواهان دريافت 20 ميليون پوند شده است. روخو 28 ساله که در ماه مارس قرارداد خودش با يونايتد را تمديد کرد بنا بر اين گزارش ها در ليست فروش اين باشگاه قرار گرفته اما دستمزد 120 هزار پوندي در هفته اش باعث شده تمايل چنداني به ترک يونايتد نداشته باشد.

- با جدايي آندرس اينيستا، مسي حالا کاپيتان اول آبي اناري ها خواهد بود. او از امروز تلاش هاي خود براي ديدار سوپرکاپ را که در روز دوازدهم آگوست برگزار خواهد شد، شروع مي‌کند. اينکه بدانيم والورده چقد روي مسي براي ديدار سوپرکاپ حساب کرده دشوار است ولي مسير بر اين است که ستاره شماره 10 بارسا در بهترين شرايط به تيم بازگردد. مسي به همراه پيکه و آلبا به تمرينات اضافه خواهد شد، او به کمپ خوان گمپر خواهد رفت و در تست هاي پزشکي شرکت مي‌کند. او که 30 روز در تعطيلات بود، حالا انگيزه هاي بالايي دارد که با تمام توان در ترکيب تيمش ظاهر شود. براي اولين بار پس از 9 سال، فصل براي مسي بدون حضور رقيب مستقيمش، رونالدو در لاليگا آغاز مي‌شود. برخي معتقدند که اين موضوع ممکن است روي انگيزه هاي مسي هم تاثيرگذار باشد. ستاره آرژانتيني اما اهداف بزرگي در سر دارد. او که از لحاظ مجموع گل و پاس گل در فصل گذشته نفر اول اروپا بود، مي‌خواهد با تيمش براي اولين بار پس از سه سال، قهرماني چمپيونزليگ را جشن بگيرد.

- چلسي به دنبال جذب هافبک اروگوئه اي اينتر است. باشگاه چلسي که در اين تابستان تنها جورجينيو را به خدمت گرفته بنا بر گزارش اسکاي انگليس به دنبال جذب ماتياس وسينو 26 ساله است. بنا بر اين گزارش، باشگاه اينتر براي فروش وسينو خواهان دريافت 32 ميليون پوند شده است. اين بازيکن در فصل 2015-2014 در امپولي زير نظر مائوريسيو ساري بازي کرد.

منبع خبر : aryanews.com