مروري بر آخرين اخبار و شايعات دنياي فوتبال؛ بايرن مونيخ، مقصد بعدي پريشيچ؟

مروري بر آخرين اخبار و شايعات دنياي فوتبال؛ بايرن مونيخ، مقصد بعدي پريشيچ؟

مروري بر آخرين اخبار و شايعات دنياي فوتبال؛ بايرن مونيخ، مقصد بعدي پريشيچ؟
خبرگزاري آريا- آخرين اخبار فوتبال اروپا را با هم مرور مي کنيم. به گزارش سرويس ورزشي آريا، ايوان پريشيچ، ستاره کروات اينتر تاييد کرد که پيشنهادات زيادي دارد ولي ابتدا بايد با اسپالتي صحبت کند. از بايرن به عنوان جدي ترين خواهان او نام برده مي شود. پريشيچ که در بوندسليگا سابقه بازي براي دورتموند و ولفسبورگ را دارد و دو سال پيش به اينتر پيوست، اخيرا سخت مورد توجه منچستريونايتد قرار گرفته بود اما به نظر مي رسد که در صورت جدايي از اينتر، مقصد او تيمي ديگر باشد. پريشيچ که چند روز ديگر بايد به تمرينات اينتر باز گردد، از تمايل ضمني خود براي پيوستن به بايرن و کار کردن زير نيکو کووايچ، سرمربي سابقش در تيم ملي کرواسي خبر داد:« من در بايرن مونيخ؟ نيکو کوواچ روي من تأثير زيادي داشت. من زماني که او سرمربي تيم ملي کرواسي بود، عملکرد بسيار خوبي در تيم ملي داشتم. ما به يکديگر بابت تمام کارهايي که در آلمان انجام داديم، تبريک مي‌گفتيم. اگر او مرا مي‌‌خواهد، مي‌داند که کجا هستم. من دوست دارم که يک روز در اسپانيا يا انگليس بازي کنم اما بازي در ليگ قهرمانان برايم در اولويت است. شنيده‌ام که چند باشگاه مرا مي‌خواهند اما قبل از گرفتن هر تصميمي بايد با اينتر مذاکره کنم. تنها بعد از انجام اين کار قادر هستم که با تيم‌هاي ديگر مذاکره کنم و تصميم بگيرم.»

- دو شب پيش بود که ويدال رسما با قراردادي سه ساله از بايرن به بارسلونا پيوست و قرار است فردا در نوکمپ به هواداران اين باشگاه معرفي شود. او جانشين پائولينيو در بارسلونا خواهد شد و البته شکي در اين نيست که اعتبار و سبک بازي او بسيار بالاتر از پائولينيو است. ويدال در 31 سالگي اين فرصت را خواهد داشت تا پس از سري آ و بوندسليگا، يک ليگ معتبر ديگر را نيز تجربه کند. بسياري خريد او را يک خريد منطقي از سوي بارسلونا مي دانند و معتقدند او با روحيه مبارزه طلبي و تجربه بالاش مي تواند کمک فراواني به آبي و اناري ها کند اما نبايد فراموش کرد که او به خصوص از سال 2014 تا به امروز، با مصدوميت هاي متعدد از ناحيه زانو روبرو بوده است.بهار 2014 و زماني که ويدال براي يوونتوس بازي مي کرد، دچار پارگي مينيسک شد و به بارسلونا آمد تا زير نظر دکتر کوگات جراحي شود. در ادامه او بار ديگر با مصدوميت هاي بعضا طولاني مدتي نيز روبرو شده است تا نگراني ها در مورد او قوت بگيرند اما موندودپورتيوو امروز گزارش داد تا که مسئولان بارسا پيش از رسمي کردن انتقال ويدال، از تمام پزشکاني که روي زانوي ستاره شيلياي کار کرده اند، مشاوره گرفته و با جمع بندي دقيق در نهايت تصميم به جذب اين بازيکن گرفته است. ويدال ماه آوريل توسط دکتر اولريش بونيش تحت جراحي قرار گرفت و از چند هفته پيش توانسته به تمرينات بازگردد. او البته از فشار زياد در تمرينات فيزيکي منع شده است با اين حال نتايج مشاوره کاملا مثبت بوده و زانوي ويدال براي بارسا مشکل ساز نخواهد بود.

- اسطوره روسونري و فوتبال ايتاليا، به زودي به باشگاه محبوبش برمي گردد. به گزارش جانلوکا دي مارتزيو، مدت ها مي شد که صحبت از بازگشت پائولو مالديني به ميلان بود، اما ظاهرا امروز، روز مناسبي براي اعلام آن است. پس از بازگشت لئوناردو به ميلان که رابطه بسيار خوبي با کاپيتان افسانه اي دياولو دارد، حضور مالديني در کادر مديريتي باشگاه مي تواند خبر خوبي براي هواداران روسونري باشد. انتظار مي رود همين امروز، باشگاه ميلان اين خبر را به طور رسمي اعلام کند.

- کلوپ در مورد اينکه آيا پنجره نقل و انتقالات براي تيمش بسته شده يا خير، گفت: بايد ببينيم چه پيش خواهد آمد. اگر بازيکني از تيم من در دسترس بود و من نيز مربي تيم ديگري بودم، قطعا براي خريد آن اقدام مي کردم. اين پسران فوق العاده هستند و فوتبال خوبي ارائه مي کنند. در حال حاضر حقيقت اين است که ترکيب بزرگي داريم ولي اين بدان معني نيست که بدون دليل يا به صورت آزاد آنها را بفروشيم. ليورپول به اندازه کافي قدرتمند است که همه اين بازيکنان را نگه دارد و سپس وظيفه ما اين است که با اين مسئله کنار بياييم. ما نمي خواهيم باعث قوي تر شدن ديگر تيم ها شويم.

- پس از حضور در شهر رم و صحبت بر سر احتمال انتقال ميلينکوويچ ساويچ، لئوناردو امروز به پاريس سفر مي کند تا بر سر انتقال ديگر گزينه تقويت خط هافبک مذاکره کند. به گزارش مدياست پرميوم و کوريره دلو اسپورت، لئوناردو مي خواهد هافبکي قدرتمند به ترکيب تيم گتوزو اضافه کند. او شرايط جذب ساويچ را بررسي کرده است و حالا مي خواهد به پاريس برود. گفته مي شود پاري سن ژرمن براي فروش هافبک جوان خود 30 ميليون يورو مي خواهد. ميلان اين مبلغ را نخواهد پذيرفت، زيرا يک سال از قرارداد اين بازيکن مانده است. با توجه به رابطه بسيار عالي لئوناردو با ناصر الخليفي، احتمالا تخفيف قابل توجهي را شاهد خواهيم بود. همچنين قرار است چندين ملاقات با مادر-ايجنت رابيو هم ترتيب داده شود. تا الان مذاکرات آغاز شده و اين سفر مي تواند باعث شود طي ساعات آتي، دو طرف به توافق برسند.

- لوکا مودريچ، هافبک کروات رئال مادريد که ماه آينده 33 ساله مي شود، در فينال جام جهاني همراه با کرواسي حضور داشت و با توجه به اين که او در تمام مسابقات کرواسي در اين تورنمنت حضور پيدا کرد، مدت استراحت او طولاني تر از ساير بازيکنان است. به گزارش آ اس، قرار بود تا لوکا مودريچ امروز، پنجم آگوست به تمرينات رئال مادريد بازگردد اما او روز چهارشنبه به تمرينات رئال مادريد ملحق مي شود اما او به احتمال بسيار بالا در ديدار سوپرکاپ اروپا برابر اتلتيکو مادريد حضور نخواهد داشت زيرا جولين لوپتگي با اطلاع از طولاني بودن فصل، خواستار آماده بودن صد درصدي هافبک کليدي تيمش است. در ديدار سوپرکاپ اروپا، مودريچ از سوي باشگاه فراخوانده خواهد شد اما به نظر نمي رسد که وي به ميدان برود. مودريچ اين روزها به شدت مورد توجه اينتر قرار دارد و شايد حتي آينده او طور ديگري رقم بخورد.

- آرون رمزي هافبک 27 ساله آرسنال تنها يک سال ديگر با توپچي ها قرارداد دارد و بعد از آن مي‌تواند با انتقالي آزاد راهي تيم هاي خواهانش شود. آرسنال در اين تابستان با مديربرنامه هاي رمزي براي عقد قراردادي جديد در ارتباط بوده اما دو طرف تاکنون به توافقي دست نيافته اند و خود رمزي نيز ماه گذشته اذعان کرده بود از حصول اين توافق اطمينان ندارد. در چنين شرايطي آرسنال آماده مي‌شود تا با فروش رمزي، منابع مالي لازم براي تقويت ترکيب را فراهم کند. پنجره نقل و انتقالاتي فوتبال انگلستان روز پنجشنبه بسته مي‌شود و چلسي قصد دارد با استفاده از فرصت، در آخرين ساعات پيشنهاد خود را براي خريد رمزي به مسئولان آرسنال تقديم کند.

منبع خبر : aryanews.com