مروري بر آخرين اخبار و شايعات دنياي فوتبال؛ علاقه بارسا به جذب پوگبا/ زيدان جانشين احتمالي مورينيو!

مروري بر آخرين اخبار و شايعات دنياي فوتبال؛ علاقه بارسا به جذب پوگبا/ زيدان جانشين احتمالي مورينيو!

مروري بر آخرين اخبار و شايعات دنياي فوتبال؛ علاقه بارسا به جذب پوگبا/ زيدان جانشين احتمالي مورينيو!
خبرگزاري آريا- آخرين اخبار فوتبال اروپا را با هم مرور مي کنيم.به گزارش سرويس ورزشي آريا، پس از درخشش پوگبا در جام جهاني با پيراهن فرانسه و کسب عنوان قهرماني جهان، بار ديگر نام اين بازيکن در ستون شايعات نقل و انتقالات نشريات ورزشي مطرح اروپا ديده مي شود. سه سال پيش او در آستانه انتقال به رئال و بارسا قرار داشت اما در نهايت تصميم گرفت در يوونتوس بماند و تابستان 2016 با انتقالي 105 ميليون يورويي راهي يونايتد شد. در حالي که اين روزها شايعاتي مبني بر احتمال بازگشت او به يوونتوس شنيده مي شود، نشريه توتواسپورت ادعا کرد که اخيرا در لس آنجلس، جلسه اي مخفيانه بين پوگبا و هموطنش اريک آبيدال که مدير ورزشي بارسلوناست، برگزار شده است. بر کسي پوشيده نيست که بارسا به دنبال جذب يک هافبک وسط باکيفيت و بزرگ است و در اين بين آدرين رابيو، گزينه اول اين باشگاه محسوب مي شود ولي باشگاه پي اس جي با اين انتقال مخالف است و به همين دليل آبيدال در پي يافتن گزينه هاي جايگزين براي رابيو است. واضح است که جذب پوگبا بار مالي بسيار بيشتري نسبت به رابيو خواهد داشت. يونايتد قطعا پوگبا را با رقمي پايين تر از 105 ميليون يورو از دست نخواهد داد.البته صبح امروز نشريه ايتاليايي توتو اسپورت در گزارشي مدعي شد اريک آبيدال، مديرفني بارسلونا که او هم اخيرا در لس آنجلس حاضر بوده، در يک ويلاي خصوصي با پل پوگبا ملاقات کرده تا درباره انتقال احتمالي اين بازيکن به نيوکمپ مذاکره کند. آبيدال در گفتگو با موندو به کلي چنين مذاکره و ملاقاتي را تکذيب و اعلام کرد گرچه پوگبا از دوستان اوست اما سبک بازيکن خريدن او اين گونه نيست. آبيدال به گفته خودش از آن دست مديراني است که ابتدا با باشگاه مقابل صحبت مي‌کند و سپس با بازيکن مورد نظر پاي ميز مذاکره مي‌نشيند.

- در حال حاضر احتمال انتقال گونسالو گوئدس از پاري سن ژرمن به والنسيا بسيار پايين است. گوئدس بدون ترديد يکي از پديده‌هاي فصل گذشته لاليگا بود. بازيکني که به صورت قرضي از پاري سن ژرمن راهي والنسيا شد و توانست زير نظر مربي باهوشي چون مارسلينو، ارزش‌هايش را نشان دهد. والنسيا در واقع به کمک درخشش گوئدس بود که توانست پس از چند سال سهميه ليگ قهرمانان اروپا را کسب کند. از اين رو باشگاه قصد دارد به هر طريقي شده، اين بازيکن آينده دار را به صورت دائمي به خدمت بگيرد. به گزارش culturepsg، اگرچه نشريات محلي روز گذشته مدعي شدند والنسيا پيشنهادش براي گوئدس را از 40 به 45 ميليون يورو رسانده، به گفته اکيپ چنين چيزي صحت ندارد. اول اينکه والنسيا اصلا پيشنهادش را بيشتر نکرده و در ثاني پاري سن ژرمن با 45 يا 50 ميليون يورو هم راضي به فروش گوئدس نخواهد شد. ظاهرا طرف فرانسوي روي رقم 60 ميليون يورو اصرار دارد. درخواستي که با پيشنهاد والنسيا اختلاف قابل توجهي دارد. اکيپ امروز گزارش داده در حال حاضر هيچ پيشرفتي در مذاکرات بين دو باشگاه حاصل نشده و در اين لحظه انتقال گوئدس به مستايا بسيار بعيد است. مگر اينکه پي اس جي در ادامه از مواضعش عقب نشيني کند يا والنسيا بتواند پيشنهاد بهتري ارائه دهد.

- رييس باشگاه بايرن مونيخ احتمال جذب مدافع فرانسوي اشتوتگارت را رد کرد. کارل هاينتس رومنيگه خبر رسانه هاي آلمان مبني بر توافق اين باشگاه با بنجامين پاوار مدافع فرانسوي تيم اشتوتگارت که عملکرد درخشاني در جام جهاني داشت را رد کرده است. رومنيگه به بيلد گفته: حتي اگر بواتنگ را بفروشيم باز قصد جذب پاوار را نداريم. ما هوملس، مارتينز و سوله را در خط دفاع در اختيار داريم. آلابا و دو بازيکن جوان به نام هاي لوکاس ماي و کريس ريچاردز را هم داريم. در خط دفاع مهره هاي زيادي در اختيار داريم.

- جنارو گتوزو سرمربي ميلان حرفي در خصوص گونزالو هيگواين مهاجم يوونتوس که ميلان لينک شده است نزد. رسانه و خبرنگاران معتبر ايتاليايي از معاوضه بونوچي با هيگواين و کالدرا خبر مي دهند. بونوچي پس از تنها يک فصل بازي کردن در ميلان خواهان بازگشت به يوونتوس است و سران نراتزوري در اين انتقال هيگواين و کالدرا را به خدمت خواهند گرفت. اما گتوزو در اين خصوص گفت: چيزهاي زيادي براي گفتن ندارم. سران باشگاه در حال بررسي کردن شرايط هستند. او بازيکني است که در سال هاي اخير گل هاي بسياري به ثمر رسانده است، اما تا زماني که به اينجا بيايد، هيچي براي گفتن ندارم.

- به نظر مي رسد در صورت برکناري ژوزه مورينيو از هدايت منچستريونايتد، زين الدين زيدان سرمربي سابق رئال مادريد جانشين وي خواهد شد. آقاي خاص دوران خوبي را سپري نمي کند و با سران شياطين سرخ به مشکل برخورده است و معتقد است که خريدهاي مورد نظر او انجام نشده است و تيمي ناقص و پر نقص در اختيار دارد. مورينيو در آخرين مصاحبه خود اظهار کرده بود که من اگر هوادار منچستريونايتد بودم، براي ديدن بازي هاي اين تيم پول خرج نمي کردم. به نقل از سان، فرد و دالوت و لي گرانت تنها خريد هاي شياطين سرخ در اين تابستان بودند. منچستريونايتد در فصل گذشته با اختلاف 19 امتيازي نسبت به رقيب همشهري خود سيتي در جايگاه دوم ليگ برتر انگليس قرار گرفت و سران اين باشگاه هيچ کاري براي تقويت تيم خود براي رقابت سيتيزن ها نکرده‌اند. مورينيو فاش کرد که هيچ کدام از ليست پنج نفره مورد نظر خود خريداري نشده اند. مورينيو تاييد کرد که ممکن است با اين حرف ها رختکن تيم را از دست بدهد و بعضي از بازيکنان متقاعد شده اند که اين آخرين فصل مورينيو در منچستريونايتد است. در فصل گذشته نيز مورينيو عنوان کرد لوکاکو خودش را به مصدوميت زده تا در فينال جام اتحاديه مقابل چلسي به ميدان نرود. حال نام زيدان در صدر ليست جانشيني مورينيو قرار گرفته است. زيدان به همراه رئال مادريد در قهرماني اروپا هت تريک کرد و رکورد را به نام خودش ثبت کرد. گليزرها و اد وودوارد براي به خدمت گرفتن زيدان نياز به خرج کردن يک پني هم ندارند، زيرا او الان بدون تيم است.

منبع خبر : aryanews.com